Rodzinne warsztaty „Mapy i światy fantasy”

Kategoria
Warsztaty dla dzieci
Termin
2024-03-11 17:00 - 18:00

Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat wraz z rodzicami, na kreatywne warsztaty tworzenia map i opowieści fantasy. Wydarzenie odbędzie się w Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8, w poniedziałek 11 marca o godz. 17:00, a poprowadzi je Katarzyna Zalewska-Firus - autorka gier fabularnych dla dzieci, mieszkanka Rembertowa.

Warsztaty dla rodzin, na których każda będzie miała szansę stworzyć własny kontynent ze świata fantasy. Uczestnicy krok po kroku zostaną przeprowadzeni przez kolejne etapy światotworzenia: powstanie linia brzegowa, późnej takie elementy jak lasy, sieć rzeczna i góry. Nie zabraknie też mieszkańców: od ras rozumnych, przez magiczne bestie, po niebezpieczne potwory. Posypiemy wszystko magią i porozmawiamy o wyzwaniach, jakie czekają bohaterów!

A kim są bohaterowie tego kontynentu? Dzieci! Dzieci, które nie tylko spędzą czas z rodzicami na kreatywnej zabawie, ale zyskają też własne światy do opowiadania historii przed snem albo gier fabularnych.

Kamila 'Favi' Zalewska-Firus - autorka gier fabularnych dla dzieci, m.in. "Jagodowy Las" o pomocnych krasnoludkach, podmorskie "Syrenki i Trytony", dla nieco starszych dzieci "Adepci" z modułami do prowadzenia historii w światach fantasy, sf oraz superbohaterskich. Mieszka w Rembertowie.

Obowiązują zapisy w Wypożyczalni dla Dzieci i Młodzieży nr 51 lub pod nr telefonu 22-255-39-96.

Wydarzenie jest realizowane w ramach Budżetu Obywatelskiego.

Miejsce: Biblioteka przy ul. Gawędziarzy 8

Termin: 11.03.2024, godz. 17:00

Czas: 2 h

Dla kogo: Dla dzieci w wieku 6-10 lat i ich rodziców

Liczba miejsc ograniczona.

 
 

Terminy

  • 2024-03-11 17:00 - 18:00

Wspierane przez iCagenda