Rembertowski Klub Planszówek – co miesiąc w bibliotece

Kategoria
Wydarzenia dla wszystkich
Termin
2022-12-13 16:00 - 19:00

Czytelnicy i sympatycy biblioteki będą mogli regularnie udzielać się w Rembertowskim Klubie Planszówek. Pierwsze spotkanie fanów gier planszowych, logicznych i karcianych odbędzie się w sali widowiskowej biblioteki przy ul. Gawędziarzy we wtorek 13 grudnia w godzinach 16:00-19:00.

 

W różnorodne i wciągające gry będzie mógł zagrać w bibliotece każdy chętny, niezależnie od wieku. Na stanowiskach z planszówkami, quizami i układankami pojawią się zarówno propozycje dla przedszkolaków, jak i starszych dzieci, młodzieży oraz dorosłych. Organizator zapewnia dostęp do kilkudziesięciu pozycji, głównie w języku polskim, ale możliwe są również rozgrywki po ukraińsku. Na szczególną uwagę zasługują nowo zakupione ze środków Programu Rozwoju Wolontariatu w Bibliotekach planszowe gry strategiczne i literackie.

Pierwsze spotkanie Rembertowskiego Klubu Planszówek rozpocznie się 13 grudnia o 16:00 i potrwa do 19:00, dołączyć można w każdym momencie. Rozgrywki zostaną poprowadzone przez wolontariuszy biblioteki. Zainteresowani mogą włączać się w animację zarówno najbliższej, jak i kolejnych odsłon cyklicznego wydarzenia – stale czekamy na zgłoszenia przyszłych wolontariuszy! Klubowicze będą się spotykać raz w miesiącu we wtorek, kolejny termin to 10 stycznia. Zapraszamy do współtworzenia Klubu!

 

 

 

 
 

Terminy

  • 2022-12-13 16:00 - 19:00

Wspierane przez iCagenda