Koncert z okazji Dnia Matki!

Kategoria
Koncert
Termin
2022-05-27 19:00 - 20:00

 

"LOVE STORY czyli STORY TO LOVE" na głos, fortepian i kipiącą wyobraźnię. Wyjątkowy spektakl Magdaleny Kumorek, one-woman show i koncert w jednym odbędzie się w piątek 27 maja, o godzinie 19 w bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8.

 

 Zapraszamy na zabawny, romantyczny, pełen szalonych zwrotów akcji, wypełniony muzyką spektakl. Mówi się, że piosenki mogą być o miłości, albo o niczym. A co jeśli wszystkie są o miłości i się ze sobą łączą? A gdyby tak prowadzić rozmowy i opowiadać historie o życiowych perypetiach właśnie piosenkami? Od Hanki Ordonówny, Wojciecha Młynarskiego i Agnieszki Osieckiej, przez Maanam, Natalię Kukulską, po Püdelsów, O.N.A. i Natalię Przybysz.

 

 Magdalena Kumorek – aktorka filmowa i teatralna, wokalistka i pasjonatka swojej pracy. Absolwentka Akademii Teatralnej w Warszawie. W wielokrotnie nagradzana, m.in. w: Konkursie Piosenek Agnieszki Osieckiej, w Zamkowych Spotkaniach z Poezją Śpiewaną w Olsztynie, na Festiwalu Piosenki Francuskiej w Lubinie, czy przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu.

 

 Wstęp wolny

 

 Wydarzenie realizowane ze środków Budżetu Obywatelskiego

 

 
 

Terminy

  • 2022-05-27 19:00 - 20:00

Wspierane przez iCagenda