Jeśli macie ochotę na rodzinne wyjście do kina to zapraszamy Wasze dzieci w wieku 6- 12 lat do udziału w konkursie plastycznym „Narysuj mnie – Wiki i jej Sekret”. Dzięki uprzejmości dystrybutora filmowego Best Film na zwycięzców czekają podwójne wejściówki na film „Wiki i jej Sekret” oraz pluszowy wilczek.

Przedmiotem zadania konkursowego jest przesłanie skanu lub zdjęcia własnoręcznie wykonanej przez Uczestnika dowolną techniką pracy plastycznej przedstawiającej wizerunek młodego wilka.

Na Wasze prace czekamy do 28 stycznia! Szczegóły w regulaminie konkursu.

 

Film jest pełną czułości opowieścią dla całej rodziny o dziewczynce, która wychowuje wilcze szczenię, i wrażliwości na naturę, która – choć dzika – jest zarazem krucha.

Ośmioletnia Wiki, wraz z tatą, przeprowadza się do małego miasteczka w górach. Choć nowe miejsce jest pełne uroku, Wiki tęskni za dawnym życiem. Pewnego dnia dziewczynka dostaje od sąsiada niezwykły prezent – małego, cudownego szczeniaka.

W tajemnicy przed tatą zabiera go do domu. Tak zaczyna się historia niezwykłej przyjaźni z wyjątkowym zwierzęciem. Kiedy dziewczynka dowiaduje się, że jej przyjaciel na czterech łapach to nie jest zwykły psiak, a wilcze szczenię, i że nie będzie mogła go zatrzymać, Wiki za nic w świecie nie chce się z tym pogodzić. Jak w obliczu tego niespodziewanego odkrycia potoczą się ich dalsze losy?

Premiera filmu już 4 lutego, a od 29 stycznia odbędą się przedpremierowe pokazy w kinach Helios.

 

REGULAMIN KONKURSU