Fascynujące dyskusje, inspirujące spotkania i przede wszystkim książki! Miłośnicy fantastyki przybywajcie na wiosenne spotkanie Fantastycznego Klubu Książki.

To wspaniała okazja, by w życzliwym gronie porozmawiać o wspólnej pasji. Wszyscy chętni są mile widziani! Mogą dołączyć do naszego Klubu 21 maja o godzinie 17:30 w Wypożyczalni nr 55 przy ul. Gawędziarzy 8. Wstęp wolny.