Po raz piąty zapraszamy do udziału w konkursie „Wakacje z książką”. Wystarczy zrobić zdjęcie, które zaprezentuje spędzany z książką urlop, a następnie do 31 sierpnia przesłać je na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W letnim konkursie może wziąć każdy, kto jest czytelnikiem naszej biblioteki i nie zajmuje się fotografią zawodowo. Zdjęcia należy przesłać w wersji elektronicznej na konkursowy adres, wpisując w tytule „Wakacje z książką”. W przesłanej wiadomości prosimy o podanie imienia i nazwiska autora, tytułu zdjęcia i numeru telefonu do kontaktu.

Przed wysłaniem pracy należy zapoznać się z regulaminem, ponieważ udział w konkursie jest jednoznaczny z jego akceptacją.

Nadesłane zdjęcia oceni jury konkursowe, które wybierze trzy zwycięskie fotografie. Na początku września również internauci wybiorą najciekawsze – ich zdaniem – nadesłane na konkurs prace. Swoje głosy będą mogli oddać za pośrednictwem profilu biblioteki na Facebooku.