Marta Kisiel „Nomen Omen” - MDKK

Kategoria
Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki
Termin
2019-06-17 17:00 - 19:00

W czerwcu zapraszamy na kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. W tym miesiącu zajmiemy się książką Marty Kisiel „Nomen Omen”.

Bohaterka  powieści, Salomea  to niezbyt urodziwa,  rudowłosa dwudziestopięciolatka. Zmęczona życiem u boku swojej specyficznej rodziny, postanawia wyprowadzić się do Wrocławia. Niestety, nie udaje jej się uciec przed bratem Niedasiem – ekscentrycznym studentem, fanem Warcrafta
i miłośnikiem jedzenia. A to dopiero początek. Dom, do którego dziewczyna ma się wprowadzić wygląda mniej więcej jak rezydencja rodziny  Addamsów,
Z lokatorami też nie jest lepiej.  Mieszkanki domu to trzy osiemdziesięcioletnie siostry, skrywające mroczny sekret, sięgający jeszcze czasów wojny. Jakie przygody czekają na Salomeę? Co wydarzyło się we Wrocławiu przed laty?
W książce „Nomen omen” każdy znajdzie coś dla siebie: wątek kryminalny, miłosny, a także wiele elementów fantastyki.
Marta Kisiel posługuje się przystępnym językiem i oferuje swoim czytelnikom sporą dawkę humoru. Nie zapomina również o zachowaniu równowagi pomiędzy opisami a dialogami. Dzięki temu  powieść czyta się naprawdę lekko i przyjemnie.

Serdecznie zapraszamy
17 czerwca (poniedziałek) 2019 r
godz. 17.00
ul. Gawędziarzy 8
Wstęp wolny

 
 

Terminy

  • 2019-06-17 17:00 - 19:00

Wspierane przez iCagenda