Cyberbezpieczeństwo - wykład

Kategoria
Wydarzenia dla dorosłych
Termin
2019-05-09 17:00 - 18:00

W ramach Tygodnia Bibliotek zapraszamy na spotkanie z Dariuszem Morawskim poświęcone cyberbezpieczeństwu.

Podczas spotkania zostaną poruszone m.in takie kwestie jak.:
- zagrożenia jakie mogą na nasze dziecko czyhać w sieci
- typy zagrożeń
- jak je rozpoznać
- jak sobie z nimi radzić
- jak rodzic może im zapobiegać
- przykłady największych włamań internetowych za pośrednictwem dzieci i seniorów
I wiele innych.

Dariusz Morawski od 20 lat specjalizuje się w zarządzaniu bezpieczeństwem systemów informatycznych, zarządzaniu bezpieczeństwem informacji, ochronie danych osobowych. Zajmuje się także ciągłością działania oraz szacowaniem ryzyka związanego z bezpieczeństwem informacji. Bierze udział w wielu projektach związanych z bezpieczeństwem systemów informatycznych, ochroną informacji, ochroną danych osobowych, ochroną informacji niejawnych. Przez cztery lata Członek Zarządu Stowarzyszenia Administratorów Bezpieczeństwa Informacji.
Prelegent na konferencjach i szkoleniach organizowanych przez byłego Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych. Przeszkolił w urzędach administracji państwowej i podmiotach prywatnych około 2000 osób z zakresu bezpieczeństwa systemów informatycznych oraz ochrony danych osobowych, w szczególności administratorów danych, administratorów bezpieczeństwa informacji, administratorów systemów informatycznych.
Prywatnie tata 13-letniego syna, którego uczy bezpiecznego korzystania z Internetu oraz podstawowej wiedzy z zakresu ochrony danych osobowych.

Wydarzenie finansowane ze środków finansowych m.st. Warszawy w ramach Budżetu Partycypacyjnego 2019.

 

 
 

Terminy

  • 2019-05-09 17:00 - 18:00

Wspierane przez iCagenda