Robert Kudelski – Największe przeboje muzyki francuskiej.

Kategoria
Koncert
Termin
2020-01-17 19:00 - 20:00

Koncert piosenek francuskich w wykonaniu Roberta Kudelskiego, przy akompaniamencie Urszuli Borkowskiej, odbędzie się z okazji Dnia Babci i Dziadka 17 stycznia o godzinie 19.00, w sali widowiskowej biblioteki. Wstęp wolny!

Robert Kudelski wystąpi specjalnie dla wszystkich Babć i Dziadków oraz miłośników piosenki francuskiej. Ten niezwykły artysta obdarzony aksamitnym głosem, od lat kojarzony jest z piosenką francuską. Świetnie rozumie piosenki francuskich twórców i potrafi je doskonale interpretować. Jego występy to teatr jednego aktora, to teatr piosenek. Aktor prowadzi słuchaczy przez krainy uczuć i emocji, a jego osobowość sceniczna sprawia, że każdy koncert jest muzyczną podróżą po uliczkach francuskich miast, doprawioną szczyptą humoru. Podczas koncertu usłyszymy najbardziej znane utwory takich gwiazd jak Edith Piaf, Jacques Brel, Gilbert Becaud czy Charles Aznavour.

Robert Kudelski początkowo miał zostać muzykiem zgodnie z wolą rodziców. W trakcie nauki w liceum zaczął jednak uczęszczać na spotkania kółka teatralnego w Kutnowskim Domu Kultury (obecnie Grupa Teatralna "Od Jutra"), po dwóch latach zdał do warszawskiej Akademii Teatralnej, a następnie przeniósł się do Łódzkiej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej. Zanim ukończył studia, w 1997 roku zdobył pierwszą nagrodę na Festiwalu Piosenki Francuskiej i zadebiutował w roli Romea w spektaklu szekspirowskim „Romeo i Julia” w reżyserii Adama Hanuszkiewicza na scenie Teatru Nowego w Warszawie. W 1998 roku został laureatem Przeglądu Piosenki Aktorskiej. Pod koniec lat 90. zadebiutował na małym ekranie, grając w filmach oraz występując w reklamach. Wystąpił także w popularnych serialach: „Klan”, „Na dobre i na złe”, „Lokatorzy” oraz „Na Wspólnej”.

 
 

Terminy

  • 2020-01-17 19:00 - 20:00

Wspierane przez iCagenda