Kwiat Jabłoni - “Jesienne piątki z muzyką”

Kategoria
Koncert
Termin
2019-09-27 19:00 - 20:00

Koncert zespołu Kwiat Jabłoni, współorganizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, rozpocznie kolejną edycję „Jesiennych piątków z muzyką”. Zapraszamy do Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8, w piątek 27 września o godzinie 19.

Kwiat Jabłoni to folkowo-popowy duet łączący fortepian, mandolinę i śpiew z brzmieniami elektronicznymi. Zespół tworzy rodzeństwo Kasia Sienkiewicz i Jacek Sienkiewicz, a sama grupa oficjalnie funkcjonuje od marca 2018. Wcześniej rodzeństwo występowało w grupie Hollow Quartet, z którą wydali album „Chodź ze mną” i wystąpili w telewizyjnym talent show Must Be the Music.

W lutym tego roku ukazał się ich pierwszy studyjny album pt. Niemożliwe. Wyprodukowany, przez Kwiat Jabłoni oraz debiutującego realizatora dźwięku Łukasza Ziębę, album składa się z 12 utworów. Są to autorskie, refleksyjne piosenki z polskimi tekstami. Wykonane na dwa głosy, mandolinę i fortepian, wzbogacone elektronicznym brzmieniem. Ta świeża i nietypowa mieszanka sprawia, że muzyka Kwiatu Jabłoni wymyka się prostej klasyfikacji. W ich piosenkach rozbrzmiewają folkowe brzmienia, popowe chwytliwe melodie i przestrzenne efekty elektroniczne. Serdecznie zapraszamy na koncert!

Wszystkie wejściówki na koncert zespołu "Kwiat Jabłoni" zostały już rozdane!!!


 
 

Terminy

  • 2019-09-27 19:00 - 20:00

Wspierane przez iCagenda