Młodzieżowy Dyskusyjny Klub Książki

Zapraszamy na kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki, które odbędzie się 15.11.2018  o godz. 17.00  w Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II  ul. Gawędziarzy 8.

Tematem spotkania  będzie ulubiona  książka. Każdy z uczestników będzie mógl podzielić się wrażeniami na temat wybranej pozycji.

Czytaj dalej

Koncert Agnieszki Chrzanowskiej

Serdecznie zapraszamy na koncert zamykający I Rembertowski Festiwal Poezji Śpiewanej. W sobotni wieczór, 17 listopada o godz. 18:40, w sali widowiskowej Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8 wystąpią uczestnicy Festiwalu i gwiazda wieczoru Agnieszka Chrzanowska.

Czytaj dalej

Dyskusyjny Klub Książki - 28 listopada 2018

W środę 28 listopada zapraszamy na spotkanie specjalne Dyskusyjnego Klubu Książki - polska krótka forma literacka. Każdy uczestnik tego spotkania będzie miał szansę wypowiedzieć się o wybranym przez siebie utworze.

Czytaj dalej

I Rembertowski Festiwal Poezji Śpiewanej

Zapraszamy do udziału w I Rembertowskim Festiwalu Poezji Śpiewanej “Droga do krainy łagodności”, który odbędzie się w dniach 16 i 17 listopada w Bibliotece Publicznej im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów.

Czytaj dalej

Z książką na start

Miło nam poinformować, że Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy dołączyła do projektu „Z książką na start” skierowanego do dzieci w wieku od 0-6 lat organizowanego przez Fundację Metropolia Dzieci.

Czytaj dalej

Pani NUTKA i przyjaciele 2018

Serdecznie zapraszamy rodziny z dziećmi w wieku od 5 do 8 lat na spotkania muzyczne i warsztaty plastyczne z cyklu „Pani Nutka i Przyjaciele”. Szczegółowy rozkład zajęć na plakacie! Zapraszamy!

Czytaj dalej

Razem możemy więcej!

Informujemy, że nasza Biblioteka dołączyła do akcji zbierania plastikowych nakrętek na rzecz schroniska dla zwierząt w Nowym Dworze Mazowieckiem. Zapraszamy z niepotrzebnymi nakrętkami do wszystkich naszych placówek w godzinach ich otwarcia.

Czytaj dalej

  • 1
  • 2