W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną musimy zostać w domu. Ale to nie oznacza, że nie możemy się wspólnie bawić! Ogłaszamy konkurs fotograficzny dla wszystkich, którzy spędzają ten czas z kulturą!

Szanowni Czytelnicy!!!


W ramach działań profilaktycznych, mających na celu ograniczenie ryzyka epidemiologicznego związanego z koronawirusem SARS-CoV2, wszystkie placówki Biblioteki Publicznej im. Jana Pawła II w Dzielnicy Rembertów m.st. Warszawy będą zamknięte do odwołania.

Jednocześnie zostały odwołane wszystkie wydarzenia biblioteczne do końca kwietnia. O przywróceniu działań oraz nowych terminach będziemy informować.

Terminy zwrotu książek/materiałów bibliotecznych, które przypadają na okres zamknięcia placówek bibliotecznych zostają przedłużone do 10 kwietnia 2020 r.

Szanowni Czytelnicy,
informujemy, że w dniach 11 -13 marca 2020 r. Biblioteka przy ul. Gawędziarzy 8, będzie nieczynna z powodu skontrum (inwentaryzacji księgozbioru).

Przepraszamy za utrudnienia.

Biblioteka Publiczna im. Jana Pawła II rozpoczyna cykl podróżniczy „Z Rembertowa w świat”.

Zapraszamy dzieci i młodzież w wieku od 6 do 17 lat do udziału w konkursie „Superczytelnik roku 2020”. Konkurs rozpocznie się 3 lutego i trwać będzie do 30 listopada 2020 roku. Na zwycięzców czekają nagrody. Czytaj, odwiedzaj bibliotekę, zbieraj punkty, baw się!

Po świąteczno-noworocznej przerwie wznawiamy działalność Klubu Gier Planszowych w Bibliotece przy ul. Gawędziarzy 8. Lubisz planszówki? Nie zastanawiaj się – przyjdź! Na pierwsze spotkanie zapraszamy już 6 lutego o godz. 16.00.

Zapraszamy dzieci do zabawy w studiowanie, a wszystko to w ramach Rembertowskiego Uniwersytetu Dziecięcego, którego celem jest rozbudzanie i pielęgnowanie naturalnej pasji do wiedzy i pokazanie że nauka jest świetną zabawą.

Czytelnicy naszej biblioteki mogą już bezpłatnie korzystać z Legimi! Dzięki współpracy, jaką w ramach konsorcjum mazowieckiego nawiązaliśmy z tym serwisem, użytkownicy będą mieli dostęp do 60 tysięcy ebooków. Zapraszamy po kody do wszystkich naszych placówek. Liczba kodów jest ograniczona!

Kolejny pracowity rok za nami – podobnie jak w roku poprzednim bogaty pod względem wydarzeń kulturalnych, spotkań, dyskusji oraz oczywiście nowości wydawniczych. Nie chcąc zawieść  oczekiwań i wymagań  naszych czytelników staraliśmy się, by nasza oferta nadal  była interesująca i atrakcyjna dla każdego bez względu na wiek, upodobania, zainteresowania.

Uwaga!

Od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 zmieniają się godziny otwarcia Biblioteki przy ul. Gawędziarzy 8.

Pozostałe placówki pracują bez zmian.

Podkategorie