Jeśli lubisz letni odpoczynek z książką, a dodatkowo robisz zdjęcia, to ten konkurs jest dla Ciebie! Konkurs fotograficzny „Wakacje z książką” organizowany jest już po raz drugi i kierowany do czytelników naszej Biblioteki. Nie musisz być mieszkańcem dzielnicy – wystarczy, że masz kartę biblioteczną.

 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy zrobić zdjęcie, które w ciekawy sposób będzie prezentowało wakacje spędzane z książką i wysłać je do nas za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. . Prace można nadsyłać od 1 lipca do 31 sierpnia 2019 r. W wiadomości koniecznie należy podać imię i nazwisko, tytuł zdjęcia oraz numer kontaktowy do autora. Nadesłane prace oceni powołane specjalnie do tego celu jury i spośród uczestników konkursu wyłoni troje laureatów. Po 31 sierpnia wszystkie fotografie zostaną też poddane ocenie internautów, którzy za pośrednictwem oficjalnego profilu Biblioteki na Facebooku będą mogli oddawać swoje głosy na – ich zdaniem – najciekawszą pracę.

Wszystkie szczegóły na temat konkursu zawarte są w regulaminie. Nadesłanie prac jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu.

Regulamin

Zapraszamy do wspólnej zabawy.